První zvlhčovač vzduchu pro Apple Homekit Mistflow VH1

Věděli jste, že optimální vlhkost vzduchu v místnosti je 40-60%? Tato úroveň výrazně snižuje riziku šíření bakterií v uzavřené a vytopené místnosti. S novým designovým zvlhčovačem VOCOlinc MistFlow Humifider VH1 pro Vás bude hračka udržet optimální vlhkost vzduchu. Mistflow VH1 se může pyšnit titulem prvního zvlhčovače pro Apple Homekit. Majitelé Alexy a Google home nemusí zoufat, protože VH1 je kompatibilní i s jejich systémy.

VOCOlinc MistFlow Humifider VH1

Systém disponuje nádržkou na 2,5 litru a místnost o rozloze 40 m2 dokáže rovnoměrně zvlhčovat celých 30 hodin. VH1 takto vytváří lepší prostředí pro alergiky, zvlhčuje vysušenou pokožku a pomáhá chronicky nachlazeným lidem.

Zapojení do chytré domácnosti

Kvůli zapnutí zvlhčovače již nemusíte vstávat z postele, systém má kromě manuálních tlačítek i hlasové ovládání kompatibilní s nejrozšířenějšími hlasovými asistenty. Pro připojení do Vašeho domácího ekosystému nepotřebujete žádný další hub ani bridge, stačí Vám klasická 2,4 GHz Wi-Fi a aplikace v telefonu. Možností jak si customizovat nastavení a vzhled je nespočet. Je libo zelenou barvu? Není problém. Chcete zvlhčit vzduch před příchodem z práce nebo těsně před budíkem? Stačí nastavit a VH1 se automaticky spustí.

Plnění nádobky na vodu u VH1

MistFlow Humifider VH1 používá k distribuci vlhkosti ultrazvukový systém. Díky němu je za hodinu schopný rovnoměrně rozptýlit po místnosti až 200 ml vody za hodinu. Díky snímači vlhkosti můžete nastavit požadovanou hodnotu. VH1 následně monitoruje hladinu vlhkosti v místnosti a dle potřeby se automaticky spustí.

Přidání kapky esenciálního oleje do VH1

Pro fanoušky aromaticky vonících bytů mám skvělou zprávu. Po přidání pár kapek esenciálního oleje se z obyčejného zvlhčovače stává aromatický difuzér.

Klíčové vlastnosti

  • 30 hodin zvlhčování
  • Vhodný pro místnosti do 40m2
  • Rozptyl 200 ml vody za hodinu
  • Možnost přidat esenciální olej pro aromatickou vůni
  • Kompatibilní s Apple HomeKit, Google Home a Alexou
  • Ovládání – manuálně, přes aplikaci, hlasově
  • 16 mil. barev podsvícení
  • Maximální hlučnost nepřesáhne 36 dB
  • rozměry 18 x 18 x 28,5 cm
Rodinná pohoda se zvlhčovačem VH1

Potřebujete poradit se stavbou chytré domácnosti, ale nevíte jak začít? Přečtěte si našeho průvodce